عید فطر

یک ماه بندگی خداوند متعال مورد قبول حضرت حق...

عید فطر بر شما دوستان مبارکــــ ...

سید محمد موسوی


/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رویای نیمه تمام

تو میروی و من می مانم با آرزوی روزهای خوب برای تو... برای شادی بی پایان برای خنده از ته دلت...

صبا

اگر بخواهیم درونی آرام داشته باشیم هرگز به داشته های دیگران چشم نداشته باشیم هرگز حسرت آنچه دیگران دارای آن هستند را نخوریم این را بدان که آنچه حق شماست ، هر طور که هست ، خود را به شما خواهد رساند . . .

عسل فومنی

آموخته‌ام که خود، معمار زندگی خویش، خالق شگفتی، و عامل تلخ کامی خویشتنم… حال که خود، معمار زندگی خویشتنیم، شکست‌هایمان را گردن کسی نیندازیم. فلسفه این است: همان بدروی که کِشته‌ای. پس‌ ای مهربانم…! ناگفته پیداست… چیزی را می‌یابیم که انتظارش را داریم، و چیزی را به دست می‌آوریم که تقاضا می‌کنیم. تعجب نکنید: ارزش انسان در چیزی که به دست می‌آورد نیست، بلکه ارزش انسان در چیزی است که مشتاق آن است!

منصوره

سلام اقای موسوی عزیز. ممنونم از لطفتون .خبر نگاری هم خیلی خوبه ولی پردردسره واقعا .موفق باشید.کسی که طنز می نویسه چی کار میتونه بکنه تا برای روزنامه ها بتونه بنویسه ??

صبا

پیشایش در باغ ولایت گل خوشبوست رضا / سروچمن گلشن مینوست رضا نومید مشو زدرگه احسانش / زیرا به جهان ضامن اهوست رضا میلاد هشتمن نور ولایت، تبریک و تهنیت[گل]

عسل فومنی

در راه پائیز قدم بر مى دارم، پس از گذشتن از كوچه پس كوچه هاى تابستان ، پائیز را از دور مى بینم. چند قدم بیشتر نمانده به زنده شدن خاطراتى از رنگ خزان

یاس

سلام کجایید چرا دیگه مطلب نمیزارید؟[ناراحت]

همسفر جاده دلتنگی

وبلاگ زیبایی دارید [گل][گل][گل] ان شاء الله فرصت به روز رسانی رو پیدا کنید [گل][گل][گل]

سید مجتبی محسن زاده

درود بي پايان بر شما دوست خوبم با شعرم*بانوی عشق* دعوتيد به اشعار عاشقانه در انتظار قدومتان هستم.[گل][گل][گل][لبخند]