سرگردان خیابانهای تنهایی!

سرگردان خیابانهای تنهایی!

دل نوشته سید محمد موسوی برای مردم مظلوم غزه : دلم میگیرد برای این همه تنهایی، برای این همه مظلومی و برای این همه در به دری. از شنیدن صدای مادرانی که فریاد می زنند : فرزندهایمان را به ما برگردانید دلم می گیرد. با دیدن این همه آتش و دود دلم می گیرد. دلم می گیرد وقتی درب خانه ای را سوخته می بینم. خدایا در شهر غزه چه خبر است؟ آیا کسی طاقت نگریستن به چنین صحنه های درد آوری را دارد؟ به خدا سوگند اگر خودمان را جایشان بگذاریم حتی یک ثانیه هم طاقت نمی آوریم. چه سرزمین ها که آتش نگرفته و چه خانه ها که ویران و با دود یکسان نشده است. چه مادرانی که داغدار و چه پدر هایی که شهید نشده اند... و چه امید هایی که نا امید نگردیده اند. وقتی همه مردم شهر غزه سرگردان خیابانها و کوچه های شهر باشند چه کسی می تواند اندوهگین نباشد. وقتی خانه ها ی آنها یکی پس از دیگری به غارت ظالمان و غارتگران بی شرم و حیایی همچون گروه خدا نشناس داعش باشند... الهی تو خود گواهی بر این ماجرا ؛ پس تو خود نیز درمانی بر این افتضاح؛ بار الهی تو توانا و تو رحمان و تو رحیمی؛ پس توخود نیز بنما لطفت را بر آنها و آفتاب مهرت را بتابان بر سرزمین غزه.

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید مجتبی محسن زاده

درود بی پایان بر شما دوست خوبم با شعرم*یار باقی* دعوتید به اشعار عاشقانه در انتظار قدومتان هستم...........

سید مجتبی محسن زاده

درود بی پایان بر شما دوست خوبم بسیار زیباست قلمتان همیشه نویسا

صبا

زندگی مثل آب توی لیوانه ترک خورده میمونه بخوری تموم میشه نخوری حروم میشه از زندگیت لذت ببر چون در هر صورت تموم میشه . . .

انیتا

الان این وسط محمدموسوی چکاره بود؟اون عشق منه هیچ کس حق نداره اسمشو بیاره

صبا

زندگی ، اتفاقِ نادریست که برای بعضی از زنده ها می افتد !

منصوره اسماعیلی مهیاری(شهره)

سلام و عرض ادب خدمت شما جناب موسوی عزیز!بسیار زیبا نوشته بودید و به امید پایان تمام جنگ ها! با افتخار به شاخه نبات شهره دعوتید!یا علی

عسل فومنی

جا نزن تلاشتو کن زندگی ارزش جنگیدن رو داره سپر تو در برابر زندگی همین جسارت دلیرانست بذا همه بهت بخندن،نترس تو یه پشتوانه محکم داری اصن اینا کار خودشه شک نکن بیدار شو،اراده کن و با لبخندی زیرکانه به سختی های مسیرت سلام کن.. "اندرین جا می تراش و می خراش تادم آخر دمی فارغ مباش دوست دارد دوست این آشفتگی کوشش بیهوده به از خفتگی"