سنتور بزن ؛ سنتور زن

سنتور بزن ؛ سنتور زن

خاطره نوشت های سید محمد موسوی:

 

1- هر کسی یک سقف آرزویی دارد و داشتن و به دست آوردن یک چیز برایش یک رویاست. در واقع برای هر کسی تصور داشتن و بدست آوردن چیزی  یک آرزوست و این موضوع می تواند برای هر کس جالب باشد. شاید بتوان این طور به این موضوع پرداخت که  اگر کسی حتی به آرزویش هم نرسد ، اما این تصور خیلی زیباست. (زمانی برای بدست آوردن یک رویا...)

2- بعد از این که یک دوره از زندگی را با تصور داشتن یک دوچرخه کوچک گذراندم و رسیدن به آن تصور بسیار زیبا به خاطرات پیوست ، داشتن یک ساز برایم به همان آرزو مبدل شد. تقریبا 7 یا 8 سال می گذشت که داشتن یک سنتور برایم شده بود خواب روز و شب.

3- از امتحانات دبیرستانم 2 تا مانده بود و برای تمام شدنشان لحظه شماری می کردم. آن روزها برایم بسیار خاطره انگیز است. شاید به جرات بتوانم بگویم که شیرین ترین خاطره و زیبا ترین اتفاق دوران زندگی ام بود. اینکه یک پدر با تو تماس بگیرد و بگوید : "پسرم خیلی زود خودتو به  محل کارم برسون خبر خوبی برات دارم ... زود بیای ها ،کار واجبی باهات دارم..."

4- وقتی حس کنی ممکن است  بشود به آرزویی که داشته ای برسی هر قدر که توان داشته باشی می دوی. آنقدر سریع خودم را به پدر و محل کار او رساندم که خودش باورش نمی شد. می گفت: چه" طوری این قدر زود اومدی؟"

5- وقتی به امیر (پسر داییم) زنگ زدم از صدای من فهمید که کله قند در دلم آب شده . پرسید " چته، چی شده ؟ "

و من با تمام وجودم فریاد می زدم : امیر امیر ... بابام برام سنتور خرید... و او هم  گفت : "پس سنتور بزن ؛ سنتور زن."

/ 20 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاس

سلام پست جدید گذاشتم دیدن کنید خوشحال میشم[گل]

مهدیه

سلام. مثل بابای من. اونم از بچگی آرزوش بود سنتور داشته باشه و البته به آرزوش هم رسید و الان یکی از بهترین استادان سنتوره. باید حس خوبی باشه رسیدن به همچین آرزوهای ساده و در عینِ حال شیرین[لبخند]

ليلا

کودکي رو دوست دارم با همه آرزوهاي سوخته و نسوختش!!! موفق باشيد!![گل]

صبا

سلام. ايستاده مردن بهتر از زانو زده زيستن است . آپم

ghorbat

كاش الان هم بزركترين ارزوهايمان همان ارزوهاي كوجك بود. وب جالبى دارين.

خزانه عشق

سلام با ی پست استثنایی آپم پس از خیلی وقت خوشحال میشم بیای ب وبم منتظرتم دوست وبلاگی

فاطمه

افرین داداش محمد گل عالی بود لایکککککککککککککککککککککککککک[قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]